31 Sie

AKCJA MOTYWACJA T-31

(0)

Od dziś, codziennie przez miesiąc, czyli do końca września, o ile tylko wystarczy mi wytrwałości :), będę zamieszczał na blogu jeden krótki wpis o tym co ja robię by się zmotywować, bądź by dolać do moich projektów paliwa – czyli właśnie wytrwałości.

Dla tych z Was, którzy się zaangażują w akcję i zechcą komentować moje wpisy – konkurs „na najbardziej motywujący wpis” a do wygrania – a jakże 😀 – koszulka.

A więc zaczynamy. Dziś ostatni dzień wakacji – a więc jak to już niejednokrotnie podkreślałem – świetny pretekst – by zamknąć okres wypoczynku i przygotować się do czasu wytężonej pracy nad realizacją własnych celów. Jednym z lepszych, znanych mi, sposobów na osiąganie celów jest wyznaczenie w swoim życiu pewnego stałego rytmu – w moim przypadku świetnie sprawdza się siłownia (akurat połączona z rehabilitacją ale to inny temat :)). Dokładnie 3 razy w tygodniu, zaledwie po godzinie mierzę się z żelazem, a postępy jakie robię z treningu na trening (choćby minimalne) utwierdzają mnie w przekonaniu, że wszystko jest możliwe. Jeśli sam jeszcze nie ćwiczysz na siłowni – zapisz się i zacznij ćwiczyć! – a jeśli ćwiczysz – skomentuj!

Pozdrawiam i zapraszam na jutro 🙂

Leave us a reply

Comments (0)

to-top