6 Lis

Fly4Cash – czyli o tym jak to już prawie…

(0)

Jak obiecywałem tydzień temu – dziś trochę newsów ze świata naszej managerskiej gry – Fly4Cash. Pisałem już o niej na blogu dwukrotnie (TU i TU) za każdym razem będąc prawie pewnym, że oto już jesteśmy na finiszu. I za każdym razem pojawiało się coś co kazało nam nad grą pracować bardziej i bardziej. A to dopieszczona mechanika okazała się móc jeszcze bardziej być dopieszczoną, a to przetestowanie 30 osób okazało się być dopiero początkiem do testów i tak dalej i dalej. Dziś piszę o naszej grze po raz trzeci i po raz trzeci znów jestem prawie pewien, że tym razem jesteśmy na finiszu 🙂 – tym razem może nawet bardziej jestem pewien – bo jak to mówią – do trzech razy sztuka.

A więc na czym stoimy? Przede wszystkim na autorskiej grafice! Tak, tak to właśnie to zajęło nam ostatnie 6 miesięcy – do naszego Teamu dołączył Michał Kurleto – grafik, ilustrator i fotograf, który dołączając do nas postawił sobie bardzo ambitny cel. Stworzenie oryginalnej, ale równocześnie prostej grafiki (właściwej dla gry biznesowej) będącej podstawą do rozgrywania (w wyobraźni) prawdziwej wojny handlowej między graczami, to zadanie, które kosztowało setki godzin pracy. Wygenerowane podczas tej pracy „linie graficzne” mogłyby posłużyć do stworzenia wielu gier planszowych. Oczywiście to wcale nie oznacza, że to już koniec prac graficznych 🙂 – gdyby nie pewne wydarzenie – Michał pracowałby nad grafiką dalej, a reszta Zespołu nie miałaby odwagi przerywać :).

Na szczęście, tak się szczęśliwie zdarzyło, że na jednym z wydarzeń organizowanych przez AIP – a konkretnie na BUSINESS MIXER 19.10.2016 – poznaliśmy Pana Jana Pamułę – polityka, posła I kadencji, ekonomistę, managera i przede wszystkim wieloletniego prezesa Portu Lotniczego Balice, który doprowadził do jego rozwoju i zajęcia drugiego miejsca (tuż za Okęciem) w kraju – innymi słowy poznaliśmy człowieka, który może (jeśli tylko zechce) zamienić nasze marzenie i dotychczasową pracę w rynkowy sukces (a przynajmniej proces ten znacznie przyspieszyć). Z resztą już przyspieszył – bo to właśnie dzięki umówieniu się z nim na spotkanie (będziemy grać w naszą grę – a jakże :)) zamknęliśmy prace graficzne i wyprodukowaliśmy wysokiej jakości prototyp.

Tak więc, nie pozostaje mi nic innego jak prosić Was o to byście trzymali kciuki za naszą grę i nasze spotkanie, a zostawiam Was z garścią grafik autorstwa Michała Kurleto.

plansza-600x420

1000

b4

samolot-business

szansa-tyl

 

Categories: akcja motywacja, firma
Tagi:

Leave us a reply

Comments (0)

to-top