23 Wrz

GAME CHANGERS

(1)

Nie dalej jak w ostatni czwartek czyli 18.09.2014 miałem przyjemność wziąć udział w prezentacji Marka Kirejczyka pod wiele mówiącym hasłem: Game Changers.

20140918_191209

Na początek kilka słów o samym prelegencie. Człek to niewątpliwe niezwykle utalentowany oratorsko. Jego prezentacja przeplatana pytaniami od publiczności trwała raptem 100% dłużej niż było zakładane, a i tak wszyscy mieliśmy poczucie, że dopiero zostaliśmy delikatnie wprowadzeni w temat. Niemniej jednak prezentacja była bardzo konkretna. Same fakty podane z ostrożnością i przez pryzmat rozległego doświadczenia. Na prawdę rozległego o czym świadczyć może chociażby profil na linkedinie, czy też case’y, które Marek przedstawiał na spotkaniu.

Dla mnie Scrum, Kanban, czy w ogóle Agile to dopiero początek drogi. Mam za sobą teorię i trochę praktycznych ćwiczeń dzięki uczestnictwu w projekcie ITHUB.PL. Staram się również tą metodykę wdrażać do zespołu zajmującego się czymś skrajnie odległym od szeroko nawet pojętego IT. I przyznać muszę, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony efektami 🙂 o czym pewnie napiszę jak już i materiału i perspektywy będzie wystarczająco dużo.

A tymczasem wybieram się jutro z przyjaciółmi na STARTUP MIXER vol. 17. Kto wie może się tam zobaczymy? W każdym razie zapraszam 🙂

Categories: firma

Leave us a reply

Comments (1)

to-top