1 Paź

ITHUB – breaking news

(0)

Od połowy sierpnia nic nie pisałem o ITHUB – żeby nie zapeszać :). I słusznie, bo teraz mogę przekazać, że ITHUB sp. z o.o. (jeszcze) w organizacji (a już) ma 4 kontrakty i wystawia pierwszą fakturę.

Internetowi haterzy, którzy póki co nie wiedzieć czemu są nieaktywni :/, zapewne powiedzieliby, że 4 Klientów przez 3 miesiące funkcjonowania firmy to żaden wyczyn. Może i tak, ale…

Po pierwsze, miesiące wakacyjne – lipiec i sierpień upłynęły na integracji i organizacji. Nie będę się powtarzał, ale warto przypomnieć, że IHTUB to pierwsza taka firma! Powstała bez inwestora i zasadniczo bez kapitału (finansowego). Składa się z 11 udziałowców, którzy będąc jedynymi właścicielami firmy są równocześnie jej pracownikami.

Po drugie, firma nie przyjęła żadnej funkcjonującej w biznesie struktury! Tworzy własne rozwiązania na każdym polu – popełniając błędy i ucząc się na nich.

Po trzecie, poza siecią (maile, forum, chat) udaje się utrzymać rygor regularnych spotkań (coworking się sprawdza :)).

Po czwarte, ITHUB to specjaliści z najwyższej półki – ludzie, którzy w swoim fachu posiadają nie tylko ogromną wiedzę, ale i rozległą praktykę, a przede wszystkim – pasję.

Po piąte, klienci ITHUBa to wymagające firmy, rozmowy prowadzone są długo, a firmy podchodzą do nas z ciekawością i niedowierzaniem. Finalnie przekonują się jednak, że firma bez głośnego marketingu, za to oferująca bardzo dużo, w bardzo wysokiej jakości jest warta swojej ceny.

Już wkrótce pierwsze wewnętrzne rozliczenia 🙂 – będzie ciekawie, choć z całą pewnością rzeczowo i merytorycznie – tego jest pewny :).

A tymczasem – zdradzę moim Czytelnikom, że za niedługo startuje NEST – pierwszy „inkubator” w takiej formule pod patronatem ITHUB – jeśli chcesz wspólnie z ludźmi z ITHUBA procesować swoich klientów, albo uczestniczyć w ITHUBowych projektach – pisz do mnie mnie – konrad.szczypczyk@gmail.com :).

Categories: firma

Leave us a reply

Comments (0)

to-top