18 Wrz

LEVEL UP!

(0)

levelup-coverWitajcie 🙂

Większość z Was to przedsiębiorcy, albo też osoby, które bycie przedsiębiorcą rozważają. Specjalnie dla Was (i milionów pozostałych polskich przedsiębiorców :)) przygotowaliśmy (w ramach inicjatywy SAYANSI.PL, która między innymi ponosi pełną odpowiedzialność za powołanie do życia pierwszego polskiego HUBa – ITHUB.PL) zupełnie darmowy kurs internetowy z zakresu spółek z ograniczoną odpowiedzialnością oraz marketingu internetowego.

Kurs składa się z 11 „lekcji” – krótkich maili wypełnionych faktami i sygnalizującymi najważniejsze tematy z obszaru rozwoju własnej Firmy. Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą zapewne doskwiera Ci poczucie, że duża część Twojej pracy i zaangażowania jest najzwyczajniej w świecie marnowana. Instynktownie czujesz, że gdybyś robił to samo tylko nie tak samo (w oparciu o inną strukturę) Twoja efektywność byłaby znacznie większa. Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością to wciąż jeszcze w Polsce najbardziej optymalne wehikuły do robienia biznesu. Jednakże ich „instrukcja obsługi” zawiera wiele ważnych rozdziałów, które koniecznie trzeba poznać zanim się ją uruchomi żeby nie zrobić krzywdy sobie i innym. W mojej ocenie spółka z o.o. jest właśnie pierwszym filarem dobrze zorganizowanej firmy.

Drugim filarem jest natomiast skuteczny marketing. Skuteczny, czyli na dziś czas, internetowy. Żeby go stosować mądrze i czerpać z niego korzyści trzeba przyswoić sobie chociażby elementarną wiedzę. Czym jest social media, do czego może posłużyć e-mail, dlaczego warto mieć wyższą pozycję na liście wyszukań i jak dbać o to by zawsze być możliwie najwyżej. To tylko kilka zagadnień.

Kurs oczywiście nie da nikomu z Was kompletnej i rzetelnej wiedzy z tych dwóch obszarów. Nie jest to jego celem. Chcielibyśmy, żeby ten kurs otworzył Was na wiedzę, dzięki której Wasze firmy będą mogły przejść na wyższy poziom rozwoju. To jest nasz cel.

A co potem? Jeśli uda nam się Was zainteresować kursem zorganizujemy off-linową (stacjonarną) konferencję, na którą zaprosimy blogerów i innych specjalistów z tych dziedzin, o których piszemy w kursie. Będziecie mogli na żywo podyskutować i pozadawać pytania, a kto wie, może nawet uzyskacie odpowiedzi. To by dopiero było.

Nie pozostaje mi więc nic innego jak serdecznie zaprosić Was do udziału w bezpłatnym kursie internetowym, zapisy odbywają się tu: LEVEL-UP.

Categories: firma

Leave us a reply

Comments (0)

to-top