19 Cze

Masz drukarnię? To się przyłącz!

(0)

Zarezerwuj sobie miejsce w pierwszym (referencyjnym) składzie drukarni! Współpraca z PRINTEE.PL NIC NIE KOSZTUJE! Otrzymujesz tylko czyste zlecenia obsłużone przez aplikację! Odpada praca związana z pozyskaniem i obsługą klienta, a także z płatnościami i rozliczeniami! Ty decydujesz kiedy chcesz przyjmować zlecenia a kiedy chcesz odpocząć. To pierwsza tak innowacyjna platforma typu market-place. Nie pozwól by ten pociąg odjechał bez Ciebie!      Zajmij miejsce, i rozkoszuj się podróżą do sukcesu!

drukarnie

PRINTEE.PL to nowo-powstała platforma łącząca drukarnie bezpośrednio z drukującymi. W pierwszym etapie rozwoju drukującymi będą studenci krakowskich uczelni oraz mikro i małe przedsiębiorstwa z Krakowa. 

Trochę liczb:

– blisko 100 osób wzięło udział w konkursie launchingowym – TUTAJ
– ponad 2000 osób w zasięgu naszych postów na FACEBOOK – TUTAJ
– blisko 500 polubień FANPAGE, w ciągu dwóch tygodni od założenia

Co zyskuje drukarnia dzięki współpracy?

 1. więcej zamówień i większy obrót dzięki klientom, którzy chcą zamawiać online,
 2. drukarnia płaci tylko za przekazane od nas zamówienia: koszty pozyskania i obsługi klienta są po stronie PRINTEE.PL
 3. płatności online: klienci mogą zamawiać nawet wtedy, gdy nie mają przy sobie gotówki,
 4. zamówienia osiągają wyższą wartość,
 5. prosty w obsłudze panel do zarządzania swoim profilem i zamówieniami,
 6. oszczędność czasu dzięki zautomatyzowanej obsłudze klienta,
 7. automatyczne sprawdzanie plików przez nasz system (barwy, format, spady) (zostanie wdrożone w wersji 2.0),
 8. dostęp do statystyk i danych sprzedaży.

Czego wymagamy od drukarni?

 1. podpisanie umowy – jej wzór zostanie przesłany w odpowiedzi na maila potwierdzającego zainteresowanie drukarni projektem – NAPISZ TERAZ
 2. rzetelnej obsługi klientów przychodzących z serwisu PRINTEE.PL – nasza marka ma być gwarancją profesjonalnej obsługi – dlatego bardziej niż na ilości współpracujących z nami drukarni zależy nam na ich jakości
 3. gwarancja najniższej ceny – zobowiązanie do tego by w okresie obowiązywania cennika – drukarnia nie oferowała klientom niższej ceny niż ta zadeklarowana dla PRINTEE.PL – ale spokojnie – jesteśmy elastyczni – drukarnia może na bieżąco zmieniać ceny bezpośrednio z poziomu swojego panelu
 4. niezwłoczna informacja dla klienta jeśli przyjęte do realizacji zamówienie nie będzie mogło być zrealizowane – najbardziej cenimy sobie rzetelność, a więc szczera i szybka informacja jest podstawą, na której budujemy markę

Kim jesteśmy?

11

 

Jak to działa?

5

 

Dlaczego warto podpisać z nami umowę już teraz?

Pierwsze drukarnie gwarantują sobie nie tylko najlepszą pozycję negocjacyjną, ale również a może przede wszystkim, zapewniają sobie możliwość współtworzenia produktu. Potrzebujemy drukarni do wersji beta. System jest w 100% sprawny i realizuje zamówienia, ale jak każdy produkt, musi się rozwijać w interakcji z rynkiem, czyli z drukarniami i klientami. Uzyskany feedback od pierwszych użytkowników (drukarni i klientów) będzie miał największy wpływ na rozwój platformy.

Świat nieubłaganie zmierza w kierunku ekonomii 4.0 – ekonomi współdzielenia. Taksówkarze całego świata protestują przeciwko Uberowi, ale to Uber rozdaje karty. Dlaczego? Bo Uber to miliony użytkowników, którzy za nim stoją – bez nich Uber byłby niczym. Siłą Printee.pl – startupu wyrosłego na sile marzeń dwójki studentów połączonych z doświadczeniem zespołu managerów – również jest społeczność. Prace nad platformą trwały blisko dwa lata. W tym czasie cały czas słuchaliśmy użytkowników – zrobiliśmy platformę dla nich. A kim są nasi użytkownicy? KLIENTAMI DRUKARNI! Innymi słowy, można protestować, albo się przyłączyć i wspólnie z nami tworzyć „Ubera” druku.

PRINTEE.PL to wygoda i elastyczność. Drukarnia nie musi rezygnować ze swojego dotychczasowego modelu biznesowego, a tylko zwiększa strumień klientów dzięki podpięciu się do nowego kanału. Drukarnia zachowuje pełną autonomię – sama decyduje, czy w danym momencie chce obsługiwać klientów przychodzących z PRINTEE.PL czy nie. Jeśli nie – w panelu wystarczy ustawić przycisk w pozycji OFF – i po prostu zamówienia będą kierowane do innych drukarni. Dlaczego tak? Otóż dlatego, że przez te dwa lata pracy słuchaliśmy także drukarni! Platforma dostosowana jest więc do potrzeb i wymagań obydwu grup użytkowników.

I co teraz?

Jeśli masz drukarnie – pisz: konrad@printee.pl lub dzwoń +48 787 645 746 i to od razu! Czas to pieniądz! Zostań drukarnią referencyjną platformy Printee.pl i zarabiaj na klientach, którzy przychodzą do Ciebie wtedy kiedy masz czas ich obsłużyć!

Jeśli nie masz drukarni – skopiuj link do tego wpisu i wyślij do wszystkich Twoich znajomych, którzy mają lub choćby wydaje Ci się, że mają drukarnię! Tylko w ten sposób Printee.pl stanie się faktem.

Możesz też do mnie (konrad@printee.pl) napisać jeśli chciałbyś zainwestować w nasz projekt.

drukujczas

Categories: firma

Leave us a reply

Comments (0)

to-top