Nazywam się Konrad Szczypczyk i jestem psychologiem aktywnie działającym w biznesie.

Wartości jakie mogę wnieść do Twojego biznesu to: chłodna, matematyczna analiza twardych danych; pełne empatii i psychologicznego wyczucia zaangażowanie w rozwój Zespołu; oraz oparte na kooperacji negocjacje biznesowe, które pozwolą Ci zbudować trwałą przewagę rynkową. 

Jako manager najbardziej odnajduję się na wstępnym etapie rozwoju przedsiębiorstwa – wolę budować niż „przyjść na gotowe”. Ale mam również doświadczenie w restrukturyzacji, która dla mnie jest „budowaniem od nowa” przy zachowaniu wszystkiego co było cenne i wartościowe.

Współtworzyłem dział kreatywny agencji reklamowej ESPECTO oraz restrukturyzowałem (leanowo – kiedy jeszcze nie było to modne 😉) model biznesowy GALERII SKAWINA. Poza tym, przez 14 lat mojej pracy zawodowej: zarządzałem restauracją (GRILL SPA), placówką bankową (BZ WBK Partner) i klubem fitness (FITNESS GALERIA SKAWINA), tworzyłem od zera biuro coworkingowe (QUICKRO); prowadziłem warsztaty z negocjacji biznesowych równocześnie reprezentując pracodawców w prawdziwych (realnych) negocjacjach; budowałem systemy motywacyjne dla pracowników i dbałem by rozwijali się razem z firmami, które współtworzyli; opracowywałem plany budżetowe i po ich akceptacji czuwałem nad ich realizacją, równocześnie prowadząc szczegółowe raportowanie. Zdarzyło mi się także kolorować śnieg na zielono (event wizerunkowy z wykorzystaniem lanc śniegowych), prowadzić zajęcia z kompetencji komunikacyjnych dla dzieci z domów dziecka, czy uczestniczyć w procesie powołania do życia jednego z pierwszych w Polsce software housów działających w modelu employee-ownership. 

Jestem zainteresowany współpracą B2B z mikro i małymi firmami. 

Żeby się ze mną skontaktować wystarczy napisać konrad.szczypczyk@gmail.com lub zadzwonić +48 787 645 746

więcej o mnie:

LINKEDIN, FACEBOOK, GOLDENLINE, TWITTER, G+, BRAINODE, HUB EKSPERTÓW PROJECT PEOPLE, POLAKPOTRAFI, TEAM,

to-top