Nazywam się Konrad Szczypczyk i jestem psychologiem aktywnie działającym w biznesie.

Wartości jakie mogę wnieść do Twojego biznesu to: 1) chłodna, matematyczna analiza twardych danych, 2) pełne empatii i psychologicznego wyczucia zaangażowanie w rozwój Twojego Zespołu oraz 3) oparte na kooperacji negocjacje biznesowe, które pozwolą Ci zbudować trwałą przewagę rynkową.

Jako manager najbardziej odnajduję się na wstępnym etapie rozwoju przedsiębiorstwa – wolę budować niż „przyjść na gotowe”. Ale mam również doświadczenie w restrukturyzacji, która dla mnie jest „budowaniem od nowa” przy zachowaniu wszystkiego co było cenne i wartościowe.

Współtworzyłem dział kreatywny agencji reklamowej ESPECTO oraz restrukturyzowałem (leanowo) model biznesowy GALERII SKAWINA. Poza tym, przez 14 lat mojej pracy zawodowej: zarządzałem restauracją (GRILL SPA), placówką bankową (franczyza BZ WBK Partner) i klubem fitness (FITNESS GALERIA SKAWINA), a także tworzyłem od zera biuro coworkingowe (QUICKRO).

Opracowywałem także plany budżetowe i po ich akceptacji czuwałem nad ich realizacją, równocześnie prowadząc szczegółowe raportowanie. Zdarzyło mi się także kolorować śnieg na zielono (event wizerunkowy z wykorzystaniem lanc śniegowych dla klienta z segmentu FMCG), czy uczestniczyć w procesie powołania do życia jednego z pierwszych w Polsce software housów działających w modelu employee-ownership. Ponadto, od 2010 inwestuję w spółki z o.o. i angażuję się jako doradca biznesowy w rozwój najciekawszych projektów.

Do tej pory wiele radości sprawia mi prowadzenie szkoleń i warsztatów dla managerów i przedsiębiorców (kompetencje miękkie, ze szczególnym uwzględnieniem „twórczego rozwiązywania problemów” metodą TRoP prof. Nęcki).

Masz wyzwania w rozwoju swojego biznesu? Napisz do mnie!

LINKEDIN, FACEBOOK, GOLDENLINE, TWITTER, G+, BRAINODE, HUB EKSPERTÓW PROJECT PEOPLE, POLAKPOTRAFI, TEAM,

to-top