11 Lip

OKOKUBY.PL – czyli dowód na to, że NFZ jest nam niepotrzebny

(1)

Dziś cała Polska kibicuje maleńkiemu Kubusiowi (2 latka), wobec którego, jak piszą jego rodzice, NFZ złożył „propozycję nie do odrzucenia”. Kubiś cierpi na raka oka (siatkówczak), dzięki „leczeniu” w Polsce NFZowi udało się pozbawić go jednego oczka. 24 czerwca 2014 okazało się, że rak jest w drugim oku, i chociaż w UE można to operować i jest duża szansa na uratowanie oka – NFZ odmawia – „nie bo nie, ale jak chcecie to możemy mu wyłupić drugie oczko”. Brzmi brutalnie?! Niestety to nie cytat z mrocznej powieści R.R. Martina – tylko „zwykła, polska rzeczywistość”. Przypadek jakich tysiące.

okokuby

Co takiego wyjątkowego jest w Kubusiu i jego rodzicach? To, że się nie poddali, założyli stronę internetową, i zaangażowali mnóstwo dobrych ludzi. Tak!, w Polsce żyje mnóstwo wspaniałych ludzi. A przykład Kubusia pokazał, że miałem rację pisząc (TUTAJ) o tym, że nie potrzeba NFZ by znalazły się pieniądze na leczenie chorych!

Kubusiu, dziękuję i gratuluje 🙂 – tak trzymać!

zapraszam na stronę www.okokuby.pl 

przeczytajcie Jego historię i zobaczcie, że można

p.s. nie wiem, czy wiecie ale od 25.10.2013 obowiązuje dyrektywa UE o medycynie transgranicznej – jeśli w Polsce nikt Was nie chce leczyć, albo też proponuje terminie typu – 3 lata – lub też chce Wam odciąć nogę, albo inną kończynę tudzież wyłupić oko – piszcie do mnie – konrad.szczypczyk@gmail.com – może już wkrótce pojawi się nowe narzędzie do egzekwowania naszych praw – czego Wam i sobie życzę 🙂

Categories: polityka

Leave us a reply

Comments (1)

to-top