15 Lis

Startup Stage #15 – Bitcoin

(0)

20141113_185325

Było słabo 🙁 (prawie tak słabo jak jakość tego zdjęcia!), i piszę to z wielkim żalem bo jestem fanem Innovation Nest i Startup Stage. Oczywiście w porównaniu z innymi wydarzeniami poziom był niezły – żeby była jasność – ale w porównaniu z poprzednimi Startup Sage’ami było na prawdę słabo. A wielka szkoda, bo temat był niezwykle ciekawy. Żeby być sprawiedliwym wielki plus dla Chrisa, który co by nie powiedzieć jest już konferansjerem pełną gębą (ten rozmaziany na zdjęciu).

Zaczęło się fajnie free-miciem, na którym Kamil Łopata zaprezentował COLAB – czyli takie miejsce w przestrzeni startupowej, gdzie można sobie pocoworkować z rocznym benefitem na poziomie 7500,00 zł.

20141113_191643Następnie Maciek Ziółkowski wygłosił całkiem fajny wykład o możliwościach bitocoinów. Choć osobiście miałem wrażenie,  że tego jakby za dużo wszystkiego jak na wprowadzenie. Brakło mi sucess story i jasnej wizji rozwoju. Po prostu profesjonalny wykład – za mało jak na Startup Stag! Zdecydowanie!

20141113_193549Kolejna prezentacja miała już charakter stricte autopromocyjny, ale za to Sylwester poprowadził ją ze swadą i zaangażowaniem publiczności. Niestety do czasu kiedy doszło do pytań – wiem, że tajemnica handlowa i w ogóle, ale czułem niedosyt – środowisko startupowe przyzwyczaiło mnie do mega otwartości – a tu informacyjny ban. Inna sprawa, że jak kiedyś zacznę korzystać z bitcoinów to BITBAY będzie moim pierwszym wyborem – głównie dlatego, że bardzo mi się spodobało podejście Sylwestra do konkurencji – zdrowe i dojrzałe – brawo!

20141113_195818A później była dyskusja panelowa – lepiej żebym o niej nie pisał, ale fakt, że większość gości w tym momencie rozpoczęła networking jest wielce wymowny 🙁

No nic chłopaki – Startup Stage #16 – na pewno będzie lepszy 😉 – pytanie tylko kiedy? Może byście dali znać wcześniej niż ostatnio?

BTW – pizzy nie było – ale była zniżka na piwko – więc dwa plusy dodatnie warte odnotowania – konferansjerka Chrisa i owo piwko właśnie :).

Categories: firma

Leave us a reply

Comments (0)

to-top