23 Paź

TECH LIDERS – unikatowy program mentoringowy! aplikuj od razu!

(0)

Witajcie, dziś wielki apel do wszystkich kobiet w IT – za moment (już 02.11.2016) rusza druga już edycja programu mentoringowego TECH LIDERS. APLIKUJ TERAZ, lub dowiedz się trochę więcej i APLIKUJ ZA CHWILĘ ;).

bg

Polskie środowisko startupowe to z całą pewnością największa szansa rozwoju całego marko-regionu! Wspaniali, nietuzinkowi, niejednokrotnie niemłodzi, ale zawsze pełni wiary i zapału. Jeśli do tego dołożymy naszą narodową cechę jaką jest kreatywność (niejednokrotnie przez zazdrośników nazywana pejoratywnie „kombinowaniem”) to otrzymamy na prawdę wybuchową mieszkankę – zdolną zmienić losy Ziemi! :).

Jak przyłączyć się do tego nurtu i zmieniać świat?

Dosyć prosto! Po pierwsze wystarczy być kobietą. Po drugie należy zapisać się na program mentoringowy TECH LIDERS korzystając z formularza => TUTAJ. W formularzu należy podać podstawowe informacje o sobie, oraz wypełnić ankietę związaną z naszymi oczekiwaniami.

1.) MENTOR – z bardzo szerokiej listy wybrać osobę, która najbardziej może Ci pomóc przy rozwoju Twojego pomysłu.

2.) PROMO – czyli miejsce na wklejenie linku do wideo prezentującego własną osobę – jedynie na użytek wewnętrznego procesu rekrutacyjnego i jedynie jako opcja dla tych co chcą się przedstawić w ten sposób.

3.) ŚCIEŻKA – określ czy chcesz robić startup czy też rozwijać swoją karierę w IT.

4.) ZACHWYT – od którego wszystko się zaczyna, opisz co ostatnio wzbudziło go u Ciebie. Pokaż, że potrafisz czerpać z życia pełnymi garściami – a świat to dla Ciebie jeden wielki plac zabaw – pełen przyjaciół.

5.) DLACZEGO? – czyli najtrudniejsze pytanie ever. Napisz, z serca, o tym dlaczego zgłosiłaś się do programu. „Bo tak!” – też jest odpowiedzią – ale skoro to czytasz – Ciebie stać na więcej :).

6.) BEZ WYJŚCIA – byłaś w takiej sytuacji nie raz, a jednak wyszłaś 🙂 – napisz jak Ci się to udało.

7.) TY – jesteś wyjątkowa, co zapewne już wiesz 😉 – napisz więc dlaczego to właśnie Ty masz zostać wybrana. Opisz swoją wyjątkowość w niekoniecznie wyjątkowy sposób.

8.) DLA INNYCH – dzisiejszy świat to świat współpracy, rozwijamy się poprzez interakcję z innymi ludźmi – uczymy się od nich a oni od nas. Napisz co do tej pory udało Ci się zrobić dla innych.

9.) FASCYNACJA – robisz wiele fascynujących rzeczy – jedną z nich jest aplikowanie do TECH LIDERS – napisz o innych ;).

10.) COŚ WIĘCEJ – wypełniłaś już wszystkie powyższe pola – i mogłabyś napisać coś jeszcze – to pole jest właśnie dla Ciebie – nie krępuj się – pisz śmiało!

11.) SPECJALIZACJA – jest coś co definitywnie wolisz robić bardziej niż coś innego?  W czym się specjalizujesz? W czym jesteś wyjątkowo dobra?

12.) KORZYŚĆ – co chcesz wynieść z programu mentoringowego? Jakie masz oczekiwania?

13.) WIEDZA – co musisz/chcesz wiedzieć więcej by rozwijać się jeszcze szybciej?

14.) WYKORZYSTANIE WIEDZY – jak zamierzasz wykorzystać tą wiedzę dla innych?

15.) SUKCES – który z Twoich dotychczasowych sukcesów wywołuje w Tobie największe emocje i dlaczego?

16.) 3 MIESIĄCE – to realna perspektywa, to 90 dni, 90 dni intensywnej pracy i rozwoju – napisz już teraz kim będziesz po upływie tego czasu!

17.) POTRZEBA – co jest koniecznie byś mogła zrealizować to o czym marzysz!

18.) 500% NORMY – po prostu napisz jak będziesz się czuła, kiedy po zakończeniu programu mentorskiego uzyskasz 5 razy więcej niż teraz zakładasz ;).

19.) DALSZE KROKI – co zrobisz po programie? jakie kroki podejmiesz? napisz o nich już teraz!

20.) ŻYCIE – a na koniec napisz po prostu o tym co chcesz osiągnąć w życiu :).

21.) MENTOR – no to teraz napisz dlaczego wybrałaś akurat tego Mentora? To nie jest podchwytliwe pytanie tylko wielka zaleta tego unikatowego programu, w którym możesz współpracować z osobą, która najbardziej do Ciebie pasuje!

No to ja nie wiem na co czekasz 😉 – APLIKUJ

Leave us a reply

Comments (0)

to-top